Linki.

Piszę:
Tylko-oddychaj.

Czytam:

7 komentarzy :

  1. Możesz mnie dodać •_• ? Kocham twój blog. http://nakederm.blogspot.com/?m=0
    Blog jest o dziewczynie która chce popełnić samobójstwo skacząc z klifu, ale zanim to robi opowiada swoją historię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Członkowie Bractwa Czarnego Sztyletu to młodzi przystojni mężczyźni, sympatyczni, dowcipni, pełni wdzięku. Uwielbiają rap, szybkie samochody i wieczory spędzane w klubach. Mieszkają w przebudowanej na twierdzę posiadłości w Caldwell, w stanie Nowy Jork. Szefem bractwa jest Harry - nieustraszony wojownik i namiętny kochanek. To właśnie historia miłosna Harry'ego - jedynego wampira czystej krwi na Ziemi - i młodej dziennikarki Meg jest głównym wątkiem fabuły. Meg jest córką jego starego druha, ale nic nie wie o swoim wampirzym pochodzeniu. Zostaje jednak wciągnięta w wir walki i Harry musi postawić na szali wszystko, by ratować ukochaną...    Serdecznie zapraszamy na bloga: http://true-blood-story.blogspot.com/

    Natalia Styles & Loreen

    P.S sory za Spam :/

    OdpowiedzUsuń
  3. Możesz mnie dodać
    Bohaterowie: Sue, Madi, Harry, Niall, całe 1D
    Rodzaj: komedia
    Opis: Dwie przyjaciółki. Dwa życia. Dwa charaktery. Wspólne dzieciństwo. Wspólne problemy. Wspólne cierpienie. Jedno marzenie.Jedno miasto. jedno spotkanie. czy to obróci ich życie o 180 stopni? http://we-will-always-be-together-forever.blogspot.com/

    Sorry za spam

    OdpowiedzUsuń
  4. http://hear-my-last-whisper.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Jedna pasja, dwójka ludzi. Co wyniknie ze spotkania Justina -choreografa, najbardziej wymagającego trenera w USA i Kate- początkującej tancerki. Ona chce udowodnić wszystkim na co ją stać, on nie daje za wygraną.Czy będą potrafili się ze sobą dogadać, znajdą wspólny język?. Czy dziewczyna będzie w stanie znieść wywierany na nią nacisk ze strony trenera?. Zrezygnuje czy zostanie?. Tego dowiecie się czytając "love is in the sky"
    love-is-in-the-sky-fanfiction.blogspot.com

    proszę o dodanie do listy :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie masz co robić ??? Szukasz lekarstwa na nudę ??? Dobrze trafiłeś !! Chcemy pokazać ci miejsce gdzie dzięki własnej wyobraźni z odrobinką naszej pomocy przeniesiesz się w miejsca o których nawet nie śniłeś !! Znajdziesz tam wspaniałe przyjaźnie, cudowne miłości i przede wszystkim środek na nudę !! Jeśli nie wierzysz… PRZYJEDZIEMY PO CIEBIE !!! Przenieś się z nami w swój własny świat. Zapraszamy na bloga our-dreams-about-love.blogspot.com na swoje 5 minut marzeń.
    Ps.Robimy imaginy na zamówienie.
    Serdecznie zapraszamy !
    Lilly i Nat <3

    OdpowiedzUsuń
  7. Dziewczyna. Polka. Jedzie razem z "wujem" do Wielkiej Brytanii. Spotyka chłopaków. Zmienia się. Na lepsze? A może na gorsze? Dalszy ciąg wydarzeń zmusza ją do opuszczenia kraju, czy znajdzie miłość, czy będzie szczęśliwa i co przygotuje dla niej los. Na pewno nie słodkie rzeczy.
    Jeśli chcesz się dowiedzieć jej dalszych losów czytaj:
    http://the-beginning-of-a-better-tomorrow.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń